Kontakta oss | Sverigedemokraterna i Region Skåne

Kontakta oss

Mail som inkommer till oss och som berör Region Skånes verksamhet kan komma att bli allmän handling.


Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Regionråd och gruppledare, presskontakt

Niclas Nilsson

Telefon: 044-3093099

Mejl: niclas.nilsson@sd.se

Regionråd 

Marlen Ottesen

Telefon: 0725-458631

Mejl: marlen.ottesen@sd.se

Regionråd

Johan Wifralius

Telefon: 044-3093058

Mejl: johan.wifralius@sd.se

Politiska sekreterare

Paul Svensson
paul.svensson@sd.se

Therese Borg
therese.borg@sd.se

Patrik Ohlsson
patrik.ohlsson@sd.se

Camilla Nordström
camilla.nordstrom@sd.se

Gruppledare nämnder

Johan Wifralius, Kollektivtrafiknämnden
johan.wifralius@sd.se

Marlen Ottesen, Hälso – och sjukvårdsnämnden & Primärvårdsnämnden
marlen.ottesen@sd.se

Niclas Nilsson, Regionala utvecklingsnämnden
niclas.nilsson@sd.se

Therese Borg, Kulturnämnden
therese.borg@sd.se

Paul Svensson, Servicenämnden & Personalnämnden
paul.svensson@sd.se

Anneli Eskilandersson, Psykiatri -, handikapp – och habiliteringsnämnden & Patientnämnden.
anneli.eskilandersson@sd.se